KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11809206

nr 1180 9206

Blandteknik

Anders Karlsson, monogramsignerad, 1937, "bilen" 33x39

Utrop:

1.000 kr

Såld:

5.200 kr

måndag 30 april 2018
kl 20:44:06